Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Senioren

Hieronder vind je alle contactgegevens van de senioren afdeling van v.v.Woudenberg. Zoals trainers en elftalleiders.

Zijn gegevens niet correct stuur dan even een e-mail naar webmaster@vvwoudenberg.nl

Laatst bijgewerkt: 14-09-2021

Voetbalgroep senioren
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Woudenberg 1, 2 en 3      
Lid Dennis de Vries technischezaken@vvwoudenberg.nl 0653199841
Lid (Coordinator) Remko Hendrikse remko@hndrks.nl 0654218804
       
Woudenberg overige elftallen      
Lid Bryan Ossendrijver jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl 0641822947
Lid (Coordinator) Lars Maarseveen Lars_maarseveen@hotmail.com 0625309907
       
Wedstrijdsecretariaat
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Alle jeugdteams Marco Holtsingel wedstrijdsecretariaat@vvwoudenberg.nl 0630585247
Veld-, Kleedkamer- en       
Scheidsrechtersindeling      
       
Bij afgelastingen: houd de website in de gaten of neem contact op met 0332862259 (Bestuur van Dienst)
       
Verzorging
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Contactpersoon/Verzorg(st)er Astrid Zoutendijk qylian@casema.nl 0651891411
       
Keeperstrainer
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Keeperstrainer Breus Blauwendraad breusbl@gmail.com 0657284424
       
Woudenberg 1
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainer Jeroen Peters j.peters3@planet.nl 0619298710
Trainer Rob Gijsbersten rob.gijsbertsen@ziggo.nl 0612782532
       
Teammanager Jaap Hoekstra jaap030359@icloud.com 0654636156
Assistent scheidsrechter Arend Legemaat arend.legemaat@planet.nl 0643956923
       
Woudenberg 2
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainer Marcel Bouw sbbouw@xmsnet.nl 0650644116
Trainer Elwin Vermeulen    
Trainer Jesse Lindhout    
       
Teammanager Erwin Cortus erwincortus67@hotmail.com 0619955603
       
Woudenberg 3
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainer/Teammanager Niels Bergsteijn nielsbergsteijn@hotmail.nl 0623234935
Trainer/Teammanager Barry Koot barrykoot01@hotmail.com 0619272261
       
Woudenberg 4
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Teammanager Lars Maarseveen Lars_maarseveen@hotmail.com 0625309907
       
Woudenberg 5
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainer Laurens Bras laurensenkarin@ziggo.nl 0613053176
Teammanager Yorick Versteeg yorickversteeg@hotmail.com 0681808699
Teammanager William van den Berg vdberg.william@gmail.com 0611891476
Teammanager Laurens Bras laurensenkarin@ziggo.nl 0613053176
       
Woudenberg 6
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Teammanager Arno van de Broek arnovandebroek@hotmail.com 0629037192
       
Woudenberg 7
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Teammanager Breuni Budding breuniebudding@outlook.com 0623810925
Teammanager Menno Hoekstra mcehoekstra@hotmail.com 0641128929
       
Woudenberg 8
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Teammanager Jeroen Koudijs jeroen_koudijs@hotmail.com 0624198737
Teammanager Willem van den Pol wavandenpol@gmail.com 0624644082
       
Woudenberg G1
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainer Michel van Santen c.a.vansanten@ziggo.nl 0624288849
Teammanager Sierd Smit kantlijn@telfort.nl 0332863949
       
Woudenberg 35+1
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Teammanager Rob Gijsbertsen rob.gijsbertsen@ziggo.nl 0612782532
       
Woudenberg Dames 1
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainer/Teammanager Eric Jansen eric-jansen@hotmail.com 0625123464

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!