2023/2024 |
JO13-1 |
Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) U |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Hoofdklasse (2e fase A-cat) M |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Hoofdklasse (3e fase) H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Hoofdklasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
JO13-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
1e klasse (2e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 2 Tussenronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
1e klasse (3e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 2 1/16 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
2e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 3 Groep 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
6 |
5e klasse 20 |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 07 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
1e klasse B |
12 |
9 |
3 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 0910 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
1e klasse (2e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
Hoofdklasse (3e fase) Q |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
Hoofdklasse (4e fase) O |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
2 |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
Hoofdklasse U |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
2 |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO19-2 |
Groep 3 38 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
3e klasse 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
2e klasse 8* |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Groep 3 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
3e klasse H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
5 |
Mannen, 5, 5e klasse 17 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Onder 19, JO19-2, Groep 4 28 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
8 |
Mannen, 8, Groep 3 19 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
8 |
Mannen, 8, 6e klasse 20 |
2 |
4 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Onder 19, JO19-2, 3e klasse 15 |
10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
2e klasse 3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Groep 3 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Groep 3 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO17-2 |
Onder 17, JO17-2, Groep 3 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-2 |
Onder 17 zaterdag, JO17-2, 2e klasse 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-2 |
Onder 17 zaterdag, JO17-2, 2e klasse 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
B2 |
B-junioren, B2, Groep 2 27 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren zaterdag, B2, 2e klasse 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren zaterdag, B2, 2e klasse 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 08 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, 1e klasse 04 |
3 |
8 |
1 |
0 |
0 |
2013/2014 |
C2 |
C-junioren, C2, Groep 3 39 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, 1e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2012/2013 |
D1 |
Woudenberg D1, 1e klasse 09 |
4 |
3 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-Pupillen beker poule, D1, Groep 1 36 |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2011/2012 |
D2 |
Woudenberg D2 (najaar), 3e klasse 26 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D2 |
D-Pupillen (voorjaar), D2, 2e klasse 49 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
Woudenberg D1, Groep 1 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
Woudenberg D1, 1e klasse 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2010/2011 |
E1 |
Woudenberg E1, 1e klasse 15 |
7 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
E1 |
Woudenberg E1 (voorjaar), 1e klasse 30 |
16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E1 |
Woudenberg E1, Groep 1 64 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |