Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

    Contact jeugd


    Hieronder vind je alle contactgegevens van de jeugd afdeling van v.v.Woudenberg. Zoals trainers en elftalleiders. Zijn gegevens niet correct stuur dan even een e-mail naar webmaster@vvwoudenberg.nl

    Laatst bijgewerkt: 01-09-2022

    Voetbalgroep Jeugd
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Voorzitter Jeugd Vacature jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl  
    Voorzitter Jeugd Technische Zaken Dennis de Vries technischezaken@vvwoudenberg.nl 0653199841
    Hoofd jeugdopleidingen Arjan Keijser hoofdjeugdopleiding@vvwoudenberg.nl 0642595869
           
    Wedstrijdsecretariaat
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Alle teams Marco Holtsingel wedstrijdsecretariaat@vvwoudenberg.nl 0630585247
    Veld-, Kleedkamer- en       
    Scheidsrechtersindeling      
           
    Bij afgelastingen: houd de website in de gaten of neem contact op met 0332862259 (Bestuur van Dienst)
           
    Verzorging
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Verzorger  Rutger Mol r.mol@geeresteingroep.nl 0618777988
           
    Coordinatoren
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainers Buurt Sport Coach Jonathan Riezebosch info@snowoudenberg.nl 0617017205
    JO19, JO17, JO16,
    JO15, JO14, JO13
    Tieme Veen veen.tieme@gmail.com 0646095715
    Jorg Schuckmann jorg@schuckmann.nl 0610888054
    JO12, JO11, JO10 Vacant    
    J10, JO9 Roland Lentze roland@youi.nl O639778148
    Mini's, JO8 Martijn van Dijk martijnafke@gmail.com 0646226608
    Meiden Natasja van de Lagemaat natasjavandelagemaat@gmail.com 0618300617
           
    Keeperstrainer
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer 1/2/3/19-1 Breus Blauwendraad breusbl@gmail.com 0657284424
    Trainer jeugd bovenbouw Erik van der Linden   0683514538
    Trainer jeugd onderbouw Mathijs Kok   0683521343
           
    JO19/JO18
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO19-1 Trainer Marcel Bouw marcel@schildersbedrijfbouw.nl 0650644116
    JO19-1 Trainer Bas Spans bassie.spans@gmail.com 0640774515
    JO19-1 Trainer Daan Banning redtbanning@kpnmail.nl 0653241122
           
    JO19-2 Trainer Folker Blaauwendraad hfblaauwendraad@gmail.com 0640268429
    JO19-2 Trainer Tieme Veen veen.tieme@gmail.com 0646095715
           
    JO18-1 Trainer Bertus Golstein bertusgolstein@gmail.com 0620587698
    JO18-1 Trainer Hans van der Waal hans.vdwaal@gmail.com 0620133583
           
    JO17/JO16/MO17
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO17-1 Trainer Vacant    
    JO17-1 Trainer Jan van Veldhuizen j.vanveldhuizen1964@t-mobilethuis.nl 0612470456
           
    MO17-1 Trainer Marc Kampinga mkampinga@hotmail.com 0619130950
    MO17-1 Trainer Maxim Veen maximveen03@gmail.com 0612729422
    MO17-1 Trainer Willem van Huigenbosch willemenmartine@kpnplanet.nl 0649056863
           
    JO16-1 Trainer Jesper Kuiter kuiltje2001@hotmail.com 0624847774
    JO16-1 Trainer Martijn ten Ham martijnh2001@hotmail.com 0613584735
           
    JO16-2 Trainer Vacant    
           
    JO16-3 Trainer Leon Lans l.lans@hotmail.com 0658993425
    JO16-3 Trainer Jorg Schuckmann jorg@schuckmann.nl 0610888054
    JO16-3 Trainer Jeffrey Prins jeffersonnl16@gmail.com 0610354369
           
    JO15/JO14
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO15-1 Trainer Stefan Mansier mansier@live.nl 0652466800
    JO15-1 Trainer Gerald van der Linden geraldvanderlinden@gmail.com 0654694895
           
    JO14-1 Trainer Jeffrey van Korlaar jeffreyvkorlaar@gmail.com 0629293323
    JO14-1 Trainer Gabriël Maas gabriel.maas@me.com 0681178166
    JO14-1 Trainer Niels Hardeman n.hardeman@hotmail.com 0682337973
           
    JO14-2 Trainer Marcel Peperkamp Pepper1000@gmail.com 0653336576
    JO14-2 Trainer Jacco van Holland sjaako2603@gmail.com 0615307618
           
    JO13/JO12/MO13
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO13-1 Trainer Mark van Lambalgen markvanlambalgen@gmail.com 0649056814
    JO13-1 Trainer Nick van Raaij nickvanraaij14@gmail.com 0636386499
    JO13-1 Teammanager Jaap Hoogendijk jahoogendijk@kpnmail.nl 0622524809
           
    JO13-2 Trainer Maarten van de Lagemaat Maartenvdlagemaat@gmail.com 0622443907
    JO13-2 Trainer Marcel Morren marcelmorren@kpnmail.nl 0612827550
           
    MO13-1 Trainer Peter van Lambalgen p.van.lambalgen@kpnmail.nl 0621861254
    MO13-1 Trainer Wilko van Putten wilkovanputten@live.nl 0642076045
           
    MO13-2 Trainer Tim van de Berg tpr.vandenberg@outlook.com 0611155375
    MO13-2 Trainer Gea van der Wilt geavanderwilt@gmail.com 0652432062
    MO13-2 Teammanager Marike van den Berg berg.koudijs@hotmail.com 0614245869
    MO13-2 Teammanager Edward van den Broek edward.vandenbroek1973@gmail.com 0622260481
           
    JO12-1 Trainer Dirk Broekhuizen dirkdcb@gmail.com  0652001270
    JO12-1 Trainer Robert Bouw robert.bouw@hotmail.nl 0624350689
           
    JO11 / JO10
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO11-1 Trainer Sjoerd Versteeg sjoerdversteeg@hotmail.com 0613516580
    JO11-1 Trainer Matthias van Ee info@bouwbedrijf-matthe.nl  0622095671
    JO11-1 Teammanager Erik van Eck   0646225696
           
    JO11-2 Trainer Gerben van der Hart gvdrhart@gmail.com 0619919841
    JO11-2 Trainer Oscar Pasteuning oscar.pasteuning@gmail.com 0611955608
           
    JO10-1 Trainer  Joost van Ginkel joostvg81@live.nl 0640173064
    JO10-1 Trainer  Ben van de Berg benvdberg@t-mobilethuis.nl 0613323794
           
    JO10-2 Trainer Bart de Graaf bartdegraaf88@hotmail.com 0622588108
    JO10-2 Trainer Albert Elbertsen albertelbertsen@hotmail.com 0630604160
           
    JO10-3 Trainer Arjan Blokhuis info@blokhuisinstallatietechniek.nl 0623173669
    JO10-3 Trainer/Teammanager Kees Budding keesbudding1@gmail.com 0641542568
           
    JO10-4 Trainer Melroy Boogaard mba.boogaard@gmail.com 0654675201
    JO10-4 Trainer Gert Morren jgmorren@morrenbouw.nl 0614992327
           
    JO10-5 Trainer Roland Lentze roland@kookblik.nl O639778148
           
    JO9/ JO8
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO9-1 Trainer  Stefan Gunther stefangunther@hotmail.com 0612208845
    JO9-1 Trainer  Willem Jansen Wjansen@heijmans.nl 0653948865
    JO9-1 Trainer  Roy Groot roy@schildersbedrijfbouw.nl 0652661538
           
    JO9-2 Trainer Job van Oosterum job.van.oosterum@outlook.com 0612117165
    JO9-2 Trainer Ayad Hanna a_hanna3@hotmail.com 0616807754
           
    JO9-3 Trainer Edwin van de Broek edwin.vanden.broek@volkerrail.nl 0650225106
           
    JO8-1  Trainer Wouter Imminkhuizen wouterimmi@hotmail.com 0657588857
           
    JO8-2  Trainer Rasjid Ruissenaars rasjid@admeisters.com 0683521698
    JO8-2  Trainer Michel Sinke michelsinke@gmail.com 0630321292
           
    JO8-3  Trainer Marinus Witbaard witbaard@hotmail.com 0611041736
    JO8-3  Trainer Tom Horst tom@buroflinc.nl 0643084241
           
    Mini's
           
    Trainer Sjoerd van Elst sjoervanelst@gmail.com 0646314196
    Trainer Pietro van Osnabrugge pietroosnabrugge@gmail.com 0651429047
    Trainer Martijn van Dijk martijnafke@gmail.com 0646226608

     

    Delen