Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

    Contact jeugd


    Hieronder vind je alle contactgegevens van de jeugd afdeling van v.v.Woudenberg. Zoals trainers en elftalleiders. Zijn gegevens niet correct stuur dan even een e-mail naar webmaster@vvwoudenberg.nl

    Laatst bijgewerkt: 04-10-2021

    Voetbalgroep Jeugd
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Voorzitter Jeugd Vacature jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl  
    Voorzitter Jeugd Technische Zaken Dennis de Vries technischezaken@vvwoudenberg.nl 0653199841
    Hoofd Jeugdopleidingen Arno van Wolfswinkel a.vanwolfswinkel@hotmail.com 0653498592
           
    Wedstrijdsecretariaat
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Alle teams Marco Holtsingel wedstrijdsecretariaat@vvwoudenberg.nl 0630585247
    Veld-, Kleedkamer- en       
    Scheidsrechtersindeling      
           
    Bij afgelastingen: houd de website in de gaten of neem contact op met 0332862259 (Bestuur van Dienst)
           
    Verzorging
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Verzorger  Rutger Mol   0618777988
           
    Coordinatoren
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainers Buurt Sport Coach Jonathan Riezebosch snowoudenberg@live.nl 0613516580
    JO19, JO17, JO16, JO15, JO14 Tieme Veen veen.tieme@gmail.com 0646095715
      Jorg Schuckmann jorg@schuckmann.nl 0610888054
    JO13,  JO12 Vacant    
    JO11, JO10 Vacant    
    JO9, JO8 Roland Lentze roland@youi.nl O639778148
    Mini's Bryan Ossendrijver jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl 0641822947
    Meiden Natasja van de Lagemaat natasjavandelagemaat@gmail.com 0618300617
           
    Keeperstrainer
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer 1/2/3/19-1 Breus Blauwendraad breusbl@gmail.com 0657284424
    Trainer jeugd bovenbouw Rick Moors rick_moorsje11@hotmail.com 0611199031
    Trainer jeugd onderbouw Vacant    
           
    JO19/JO18
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO19-1 Trainer Yorick Versteeg  yorickversteeg@hotmail.com 0681808699
    JO19-1 Trainer Daan Banning redtbanning@kpnmail.nl 0653241122
    JO19-1 Trainer stagiair Jesper Kuiter kuiltje2001@hotmail.com 0624847774
    JO19-1 Teammanager Albert Stavenga albert.stavenga@gmail.com 0651262138
    JO19-1 Teammanager Hendrik van Nieuw-Amerongen hnieuwa@hotmail.com 0654255321
           
    JO18-1 Trainer Folkert Blaauwendraad hfblaauwendraad@gmail.com 0640268429
    JO18-1 Trainer/Teammanager Tieme Veen veen.tieme@gmail.com 0646095715
           
    JO17/JO16
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO17-2 Trainer Bertus Golstein bertusgolstein@gmail.com 0620587698
    JO17-2 Trainer/Teammanager Hans van der Waal k.waal@kpnmail.nl 0620133583
           
    JO16-1 Trainer Jan van Veldhuizen j.vanveldhuizen1964@t-mobilethuis.nl 0612470456
    JO16-1 Trainer Arjan Keijser keijserarjan@hotmail.com 0642595869
    JO16-1 Trainer Bas Spans bassie.spans@gmail.com 0640774515
    JO16-1 Teammanager Jan Aarssen    
    JO16-1 Teammanager Jhony Stalman    
           
    JO15 / JO14
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO15-1 Trainer Rob Gijsbersten rob.gijsbertsen@ziggo.nl 0612782532
    JO15-1 Trainer Henry Nieboer henry.nieboer@ziggo.nl 0651398447
           
    JO15-2 Trainer Jesper Kuiter kuiltje2001@hotmail.com 0624847774
    JO15-2 Trainer Gerbert Hofland whofland72@hotmail.com 0622654174
    JO15-2 Teammanager Wendy Hofland whofland72@hotmail.com 0616768722
           
    JO15-3 Trainer/Teammanager Leon Lans l.lans@hotmail.com 0658993425
    JO15-3 Trainer/Teammanager Jorg Schuckmann jorg@schuckmann.nl 0610888054
    JO15-3 Trainer/Teammanager Jeffrey Prins jeffersonnl16@gmail.com 0610354369
           
    MO15-1 Trainer Marc Kampinga mkampinga@hotmail.com 0619130950
    MO15-1 Trainer Maxim Veen veen.tieme@gmail.com 0646095715
    MO15-1 Trainer/Teammanager Willem van Huigenbosch willemenmartine@kpnplanet.nl 0649056863
           
    JO14-1 Trainer Stefan Mansier mansier@live.nl 0652466800
    JO14-1 Trainer Gerald van der Linden geraldvanderlinden@hotmail.com 0654694895
           
    JO13 / JO12
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO13-1 Trainer Jeffrey van Korlaar jeffreyvkorlaar@gmail.com 0629293323
    JO13-1 Trainer Andre van Elst a.c.van.elst@kpnmail.nl 0654608646
    JO13-1 Trainer Gabriël Maas gabriel.maas@me.com 0681178166
    JO13-1 Teammanager Ad Veldhuizen ad@av.nl 0624611672
           
    JO13-2 Trainer/Teammanager Marcel Peperkamp pepper1000@gmail.com 0653336576
    JO13-2 Trainer/Teammanager Jacco van Holland sjaako1979@hotmail.com 0615307618
           
    MO13 Trainer Wilko van Putten wilkovanputten@live.nl 0642076045
           
    JO12-1 Trainer Maarten van de Lagemaat maartenvdlagemaat@gmail.com 0622443907
    JO12-1 Trainer Marcel Morren marcelmorren@kpnmail.nl 0612827550
           
    JO12-2 Trainer Edgar Methorst edgarmethorst@hotmail.com 0623482563
           
    JO11 / JO10
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO11-1 Trainer/Teammanager Mark van Lambalgen markvanlambalgen@gmail.com 0649056814
    JO11-1 Trainer Nick van Raaij nickvanraaij14@gmail.com 0636386499
           
    JO11-2 Trainer/Teammanager Pieter van Zwet pietervzwet@hotmail.com 0611530103
    JO11-2 Trainer/Teammanager Dirk Broekhuizen dirkcb@gmail.com  0652001270
    JO11-2 Trainer/Teammanager Robert Bouw    
           
    MO11-1 Trainer Jacco van Holland sjaako1979@hotmail.com 0615307618
           
    JO10-1 Trainer  Sjoerd Versteeg sjoerdversteeg@hotmail.com 0613516580
    JO10-1 Teammanager Matthias van Ee info@bouwbedrijf-matthe.nl  0622095671
    JO10-1 Teammanager Ben Klever    
           
    JO10-2 Trainer Gerben van der Hart gvdrhart@gmail.com 0619919841
           
    JO10-3 Trainer Robin van Teylingen rvanteylingen@hotmail.com 0642110855
           
    JO9/ JO8
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    JO9-1 Trainer  Joost van Ginkel joostvg81@live.nl 0640173064
    JO9-1 Trainer  Ben van de Berg benvdberg@t-mobilethuis.nl 0613323794
    JO9-1 Teammanager Richard Harskamp harskamp@xmsnet.nl 0615582688
           
    JO9-2 Trainer Bart de Graaf bartdegraaf88@hotmail.com 0622588108
    JO9-2 Teammanager Ruud van Ginkel ruud.vg@hotmail.com 0648208625
           
    JO9-3 Trainer Arjan Blokhuis info@blokhuisinstallatietechniek.nl 0623173663
           
    JO9-4 Trainer Melroy Boogaard mba.boogaard@gmail.com 0654675201
    JO9-4 Trainer/Teammanager Gert Morren jgmorren@morrenbouw.nl 0614992327
           
    JO8-1  Trainer Stefan Gunther stefangunther@hotmail.com 0612208845
           
    JO8-2  Trainer/Teammanager Moussa Karoum moussakaroum@icloud.com 0684431390
           
    JO8-3 Trainer/Teammanager Roland Lentze roland@youi.nl O639778148
           
    Mini's
           
    Trainer Rogier van Spengen rogiervanspengen@hotmail.com 0617618088
      VoetbalAcademie    

     

    Delen