Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

    Contact senioren


    Hieronder vind je alle contactgegevens van de senioren afdeling van v.v.Woudenberg. Zoals trainers en elftalleiders. Zijn gegevens niet correct stuur dan even een e-mail naar webmaster@vvwoudenberg.nl

    Laatst bijgewerkt: 04-10-2021

    Voetbalgroep senioren
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Woudenberg 1, 2 en 3      
    Lid Dennis de Vries technischezaken@vvwoudenberg.nl 0653199841
    Lid (Coordinator) Remko Hendrikse remko@hndrks.nl 0654218804
           
    Woudenberg overige elftallen      
    Lid Bryan Ossendrijver jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl 0641822947
    Lid (Coordinator) Lars Maarseveen Lars_maarseveen@hotmail.com 0625309907
           
    Wedstrijdsecretariaat
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Alle jeugdteams Marco Holtsingel wedstrijdsecretariaat@vvwoudenberg.nl 0630585247
    Veld-, Kleedkamer- en       
    Scheidsrechtersindeling      
           
    Bij afgelastingen: houd de website in de gaten of neem contact op met 0332862259 (Bestuur van Dienst)
           
    Verzorging
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Contactpersoon/Verzorg(st)er Astrid Zoutendijk qylian@casema.nl 0651891411
           
    Keeperstrainer
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Keeperstrainer Breus Blauwendraad breusbl@gmail.com 0657284424
           
    Woudenberg 1
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer Jeroen Peters j.peters3@planet.nl 0619298710
    Trainer Rob Gijsbersten rob.gijsbertsen@ziggo.nl 0612782532
           
    Teammanager Jaap Hoekstra jaap030359@icloud.com 0654636156
    Assistent scheidsrechter Arend Legemaat arend.legemaat@planet.nl 0643956923
           
    Woudenberg 2
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer Marcel Bouw sbbouw@xmsnet.nl 0650644116
    Trainer Elwin Vermeulen elwin.vermeulen@hotmail.com 0639124675
    Trainer Jesse Lindhout jessetristan@hotmail.com 0628404620
           
    Teammanager Erwin Cortus erwincortus67@hotmail.com 0619955603
           
    Woudenberg 3
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer/Teammanager Niels Bergsteijn nielsbergsteijn@hotmail.nl 0623234935
    Trainer/Teammanager Barry Koot barrykoot01@hotmail.com 0619272261
           
    Woudenberg 4
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Teammanager Lars Maarseveen Lars_maarseveen@hotmail.com 0625309907
           
    Woudenberg 5
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer Laurens Bras laurensenkarin@ziggo.nl 0613053176
    Teammanager Yorick Versteeg yorickversteeg@hotmail.com 0681808699
    Teammanager William van den Berg vdberg.william@gmail.com 0611891476
           
    Woudenberg 6
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Teammanager Arno van de Broek arnovandebroek@hotmail.com 0629037192
    Teammanager Viktor Boone victor_boone@hotmail.com 0618239977
           
    Woudenberg 7
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Teammanager Hans Henzen hans_@live.nl 0652331041
           
    Woudenberg 8
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Teammanager Timo van Berkel timoberkel@live.nl 0615416289
           
    Woudenberg G1
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer Maurice van Hattem mrvanhattem@ziggo.nl 0614282944
    Teammanager Vacant    
           
    Woudenberg 023
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Teammanager Tjeerd van Voskuilen tjeerdvanvoskuilen@gmail.com 0615416289
           
    Woudenberg 35+1
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Teammanager Rob Gijsbertsen rob.gijsbertsen@ziggo.nl 0612782532
           
    Woudenberg Dames 1
           
    Functie Naam E-mail Telefoon
           
    Trainer/Teammanager Vacant    

     

    Delen