Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

    Contact senioren


    Hieronder vind je alle contactgegevens van de senioren afdeling van v.v.Woudenberg. Zoals trainers en elftalleiders. Zijn gegevens niet correct stuur dan even een e-mail naar webmaster@vvwoudenberg.nl

    Laatst bijgewerkt: 15-09-2022

    Voetbalgroep senioren  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Woudenberg 1, 2 en 3        
    Technische commissie Dennis de Vries technischezaken@vvwoudenberg.nl 0653199841  
    Technische commissie Arno van Wolfswinkel a.vanwolfswinkel@hotmail.com  0653498592  
    Technische commissie Marcel Bouw marcel@schildersbedrijfbouw.nl 0650644116  
             
    Coördinatoren  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Coördinator 4e t/m Vet. Lars Maarseveen Lars_maarseveen@hotmail.com  0625309907  
    Coördinator dames Natasja van de Lagemaat natasjavandelagemaat@gmail.com 0618300617  
             
    Wedstrijdsecretariaat  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Alle jeugdteams Marco Holtsingel wedstrijdsecretariaat@vvwoudenberg.nl 0630585247  
    Veld-, Kleedkamer- en         
    Scheidsrechtersindeling        
             
    Bij afgelastingen: houd de website in de gaten of neem contact op met 0332862259 (Bestuur van Dienst)  
             
    Verzorging  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Contactpersoon/Verzorg(st)er Astrid Zoutendijk qylian@casema.nl 0651891411  
    Fysiotherapeut Rutger Mol r.mol@geeresteingroep.nl  0620251722  
             
    Keeperstrainer  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Keeperstrainer Breus Blauwendraad breusbl@gmail.com 0657284424  
             
    Woudenberg 1  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Trainer Jeroen Peters j.peters3@planet.nl 0619298710  
    Trainer Rob Gijsbersten rob.gijsbertsen@ziggo.nl 0612782532  
             
    Teammanager Jaap Hoekstra jaap030359@icloud.com 0654636156  
    Assistent scheidsrechter Arend Legemaat arend.legemaat@planet.nl 0643956923  
             
    Woudenberg 2  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Trainer Yorick Versteeg  yorickversteeg@hotmail.com 0681808699  
    Trainer Elwin Vermeulen elwin.vermeulen@hotmail.com 0639124675  
    Trainer Jesse Lindhout jessetristan@hotmail.com 0628404620  
             
    Teammanager Albert Stavenga albert.stavenga@gmail.com 0651262138  
    Teammanager Arnoud Korrel a.korrel@ziggo.nl   0636009827  
             
    Woudenberg 3  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Teammanager Rick Kuiter rickuiter@live.nl 0647095353  
             
    Woudenberg 4  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Teammanager Lars Maarseveen Lars_maarseveen@hotmail.com 0625309907  
             
    Woudenberg 5  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Trainer/teammanager William van den Berg vdberg.william@gmail.com 0611891476  
             
    Woudenberg 6  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Teammanager Arno van de Broek arnovandebroek@hotmail.com 0629037192  
    Teammanager Viktor Boone victor_boone@hotmail.com 0618239977  
             
    Woudenberg 7  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Teammanager Hans Henzen hans_@live.nl 0652331041  
             
    Woudenberg 8  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Teammanager Rick Winters   0640755583  
             
    Woudenberg G1  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Trainer Maurice van Hattem mrvanhattem@ziggo.nl 0614282944  
    Teammanager Vacant      
             
    Woudenberg 35+1  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Teammanager Maurits Schaap maus_scapi@hotmail.com 0644367871  
             
    Woudenberg Dames 1  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Trainer Michael Neerbos michael3196@live.nl 0643811091  
             
    Woudenberg Dames 30+  
             
    Functie Naam E-mail Telefoon  
             
    Trainer Natasja van de Lagemaat natasjavandelagemaat@gmail.com 0618300617  

     

    Delen