Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jeugd

Hieronder vind je alle contactgegevens van de jeugd afdeling van v.v.Woudenberg. Zoals trainers en elftalleiders.

Zijn gegevens niet correct stuur dan even een e-mail naar webmaster@vvwoudenberg.nl

Voetbalgroep Jeugd
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Voorzitter jeugd Bryan Ossendrijver  jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl 0641822947
Voorzitter technische zaken Dennis de Vries technischezaken@vvwoudenberg.nl 0653199841
Hoofd jeugdopleidingen Arno van Wolfswinkel a.vanwolfswinkel@hotmail.com 0653498592
       
Technisch jeugdcoordinator Jeffrey van Korlaar jeffreyvkorlaar@gmail.com 0629293323
Algemene zaken Henk de Groot henkwoudenberg@zonnet.nl 0651470962
       
Wedstrijdsecretariaat
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Alle teams Marco Holtsingel wedstrijdsecretariaat@vvwoudenberg.nl 0630585247
Veld-, Kleedkamer- en       
Scheidsrechtersindeling      
       
Bij afgelastingen: houd de website in de gaten of neem contact op met 0332862259 (Bestuur van Dienst)
       
Verzorging
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Verzorger  Vincent Bindervoet v.bindervoet@geeresteingroep.nl 0613919145
       
Coordinatoren
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainers Buurt Sport Coachpr Jonathan Riezebosch snowoudenberg@live.nl 0613516580
JO19, JO17, JO16, JO15, JO14 Tieme Veen veen.tieme@gmail.com 0646095715
  Jorg Schuckmann jorg@schuckmann.nl 0610888054
JO13, JO12 Bryan Ossendrijver jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl 0641822947
JO11, JO10 Andre van Elst a.c.van.elst@kpnmail.nl 0654608646
JO9, JO8 Henk de Groot henkwoudenberg@zonnet.nl 0651470962
Mini's Bryan Ossendrijver jeugdvoorzitter@vvwoudenberg.nl 0641822947
Meiden Natasja van de Lagemaat natasjavandelagemaat@gmail.com 0618300617
       
Keeperstrainer
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
Trainer 1/2/3/19-1 Breus Blauwendraad breusbl@gmail.com 0657284424
Trainer jeugd bovenbouw Rick Moors rick_moorsje11@hotmail.com 0611199031
Trainer jeugd onderbouw Bas Spans bassie.spans@gmail.com 0640774515
       
JO19
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
JO19-1 Trainer Yorick Versteeg  yorickversteeg@hotmail.com 0681808699
JO19-1 Trainer Daan Banning redtbanning@kpnmail.nl 0653241122
JO19-1 Teammanager Albert Stavenga albert.stavenga@gmail.com 0651262138
JO19-1 Teammanager Ad de Greef addegreef@dupyla.nl 0654255321
       
JO19-2 Trainer Maurice van Hattum mrvanhattem@ziggo.nl 0614282944
JO19-2 Trainer Henco van Holland hencovanholland@hotmail.com 0648031150
JO19-2 Teammanager Gert van Holland gertvanholland52@gmail.com 0623866516
       
JO17/JO16
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
JO17-1 Trainer Arjan Keijser keijserarjan@hotmail.com 0642595869
JO17-1 Trainer Bas Spans bassie.spans@gmail.com 0640774515
       
JO17-2 Trainer Folkert Blaauwendraad hfblaauwendraad@gmail.com 0640268429
JO17-2 Trainer/Teammanager Tieme Veen veen.tieme@gmail.com 0646095715
       
JO16-1 Trainer Jan van Veldhuizen j.vanveldhuizen1964@t-mobilethuis.nl 0612470456
JO16-1 Trainer/Teammanager      
       
JO15 / JO14
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
JO15-1 Trainer Sjaak Termaaten sjaaktermaaten_sno@live.nl 0653504213
JO15-1 Trainer Elwin Vermeulen elwin.vermeulen@hotmail.com 0639124675
       
JO15-2 Trainer Siebrecht Bos bossg@live.nl 0617998713
JO15-2 Trainer Jhony Stalman kjstalman@kpnmail.nl 0653354082
JO15-2 Trainer Henco van Holland hencovanholland@hotmail.com 0648031150
JO15-2 Teammanager Mirjan Schep mirjanschep@hotmail.com 0620329371
       
MO15-1 Trainer Marc Kampinga mkampinga@hotmail.com 0619130950
MO15-1 Trainer Maxim Veen    
MO15-1 Trainer/Teammanager Willem van Huigenbosch willemenmartine@kpnplanet.nl 0649056863
       
JO14-1 Trainer Rob Gijsbersten rob.gijsbertsen@ziggo.nl 0612782532
JO14-1 Trainer Henry Nieboer henry.nieboer@ziggo.nl 0651398447
       
JO14-2 Trainer Gerbert Hofland whofland72@hotmail.com 0622654174
JO14-2 Trainer Jesper Kuiter kuiltje2001@hotmail.com 0624847774
JO14-2 Teammanager Wendy Hofland whofland72@hotmail.com 0616768722
       
JO14-2 Trainer Leon Lans l.lans@hotmail.com 0658993425
JO14-3 Trainer/Teammanager Jorg Schuckmann jorg@schuckmann.nl 0610888054
       
JO13 / JO12
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
JO13-1 Trainer Remco Minjon remcominjon@gmail.com 0657986257
JO13-1 Trainer Thijs Gruteke thijsgruteke@live.nl 0611054660
JO13-1 Teammanager Ouders gezamenlijk    
       
JO12-1 Trainer Jeffrey van Korlaar jeffreyvkorlaar@gmail.com 0629293323
JO12-1 Trainer Andre van Elst a.c.van.elst@kpnmail.nl 0654608646
JO12-1 Trainer/Teammanager Ad Veldhuizen ad@av.nl 0624611672
       
JO12-2 Trainer Paul Stoffels paul.stoffels@triskelion.nl 0652803578
JO12-2 Teammanager Stefan Mansier mansier@live.nl 0652466800
       
JO12-3 Trainer/Teammanager Marcel Peperkamp Pepper1000@gmail.com 0653336576
JO12-3 Trainer/Teammanager Jacco van Holland sjaako1979@hotmail.com 0615307618
       
JO11 / JO10
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
JO11-1 Trainer Kenzo Geurs harrysunweb920@gmail.com 0610850455
JO11-1 Teammanager Gerco Bouwmeester grbouwmeester@kpnmail.nl 0629199113
       
JO11-2 Trainer/Teammanager Maarten van de Lagemaat Maartenvdlagemaat@gmail.com 0622443907
JO11-2 Trainer/Teammanager Marcel Morren marcelmorren@kpnmail.nl 0612827550
       
JO11-3 Trainer Tim Boogaars timb00gaar11@gmail.com 0633589961
JO11-3 Teammanager Ouders    
       
JO10-1 Trainer  Mark van Lambalgen markvanlambalgen@gmail.com 0649056814
JO10-1 Teammanager Nick van Raaij nickvanraaij14@gmail.com 0636386499
       
JO10-2 Trainer Coen Veenendaal coenveenendaal@gmail.com 0634232033
JO10-2 Trainer/Teammanager Tonny van Keulen tonnyvkeulen@gmail.com 0628649792
       
JO10-3 Trainer Pieter van Zwet pietervzwet@hotmail.com 0611530103
JO10-3 Trainer/Teammanager Dirk Broekhuizen dirkcb@gmail.com  0652001270
       
JO10-3 Trainer Robert Bouw    
JO10-3 Trainer/Teammanager Milan Dommering milandommering@hotmail.com 0641222312
       
MO10 Trainer Jacco van Holland sjaako1979@hotmail.com 0615307618
MO10 Trainer Henco van Holland hencovanholland@hotmail.com 0648031150
MO10 Trainer/Teammanager Mo Abarkan    
MO10 Trainer/Teammanager Gea Methorst gmethorst@yahoo.com 0652432062
       
JO9/ JO8
       
Functie Naam E-mail Telefoon
       
JO9-1 Trainer  Sjoerd Versteeg sjoerdversteeg@hotmail.com 0613516580
JO9-1 Trainer  Matthias van Ee info@bouwbedrijf-matthe.nl  0622095671
JO9-1 Teammanager Ben Klever    
       
JO9-2 Trainer Gerben van der Hart gvdrhart@gmail.com 0619919841
JO9-2 Teammanager      
       
JO9-3 Trainer Tim Boogaars timb00gaar11@gmail.com 0633589961
JO9-3 Trainer/Teammanager Robin van Teylingen rvanteylingen@hotmail.com 0642110855
       
JO8-1  Trainer Sem de Jong   0640937951
JO8-1  Trainer/Teammanager Joost van Ginkel joostvg81@live.nl 0640173064
       
JO8-2  Trainer/Teammanager Rogier van Spengen rogiervanspengen@hotmail.com 0617618088
JO8-2  Trainer/Teammanager Ruud van Ginkel ruud.vg@hotmail.com 0648208625
       
JO8-3 Trainer Jesper van der Waal k.waal@kpnmail.nl 0615117555
JO8-3 Trainer Sven van Werven srvanwerven@gmail.com 0623704848
JO8-3 Trainer/Teammanager Bart de Graaf bartdegraaf88@hotmail.com 0622588108
       
JO8-4 Trainer/Teammanager Roy de Groot    
JO8-4 Trainer/Teammanager Arno Vink info@arnovink.nl  
       
Mini's
       
Trainer   Via coordinator  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!